İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

DOĞA HARİKASI KEMER /ANTALYA

DOĞA  HARİKASI KEMER /ANTALYA

Akdeniz'in  incisi ünvanını   kesinlikle  hakeden  Kemer , Torosların  eteğinde  doğal ve tarihi güzelliğiyle  insanı büyüleyen  adeta  terapi  merkezi gibi   bir  şehirdir  Kemer.

Mavi bayraklı  olma  ayrıcalığına  sahip  denizine   yılın  7-8   ayı  girebilir , Çeşitli  su  sporları yapılabilir ,Yat  turlarıyla  eşsiz  koylarına  gezebilirsiniz . Kemer'in  çok renkli ve hareketli gece hayantında  keyifli  akşamlar  geçireceğinizden  hiç kuşkunuz  olamasın . Akdeniz  bölgesinin   en büyük diskolarında   Kemer  bölgesinde olması  tatilciler  için  büyük  bir  eğlence  seçeneğidir.

 Herşey  şey dahil sistemiyle  otellerin  ,4  yıldızlı  ottelleri , butik oteller , pansinyonlar  ve bungalow evleri  ile  her  bütçeye hitap  eden konaklama   seçenekleriyle  her mevsim   turizme   hizmet  eden bir  şehirdir  kemer.

İlçenin  en  yüksek  noktası  olan  Tahtalı dağına  dünyanın  en uzun mesafeli   telefiriğiyle  çıkıp  zirvede  heyecan ve  konforu  bir  arada yaşarken, ister şarabınızı  yudumlayarak  muhteşem manzarayı  kuş bakışı  izleyin , ister  karın keyfini  çıkarın  .  2365 metre   yükseklikte  olmanın  hazını  alın.

Safari  turları ,doğa yürüyüşleri , yat turları ve   daha  pek çok etkinleriyle , özellikleriyle   ve doğal  güzellikleri ile  ,insana  iyi ki buraya  gelmişim  dedirten   Kemer,    Herkesin  hayatında  bir  kez  bile olsun  görmesi  gereken   özel  ve  güzel  bir şehirdir.

Hüseyin Berk AKKURT

Sutton Best  Emlak

Bilgi  için  Tel  : 0536 211 40 20

lifekemer@gmail.com

 Kategoriler
0 541 813 60 29

sutton.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir