İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Bayilik Hakkında

Bayilik Hakkında

Bayilik Hakkında

- Gayrimenkul danışmanlığını Türkiye de saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Sutton bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.
- Franchise alan, kendi bölgesinde başkalarının faaliyette bulunmalarını engelleyen kanuni maddelerin sözleşmede bulunması ile diğer franchise alanların rekabetine karşı korunur. Franchise alana belirli bir bölgenin verilmesi ile, artık ana firmanın aynı bölge içinde başka yatırımcılara franchise vermesi engellenmiş olur ve aynı franchise ağında olan franchise alanlar birbirlerinin bölgelerine giremezler.

- Sutton, bir çok proje satış anlaşmaları yaparak, ilkesi gereği bu projelerin anlaşmalarından doğan portföylerin satışını bölgede bulunan franchise üzerinden yapmaktadır. Ayrıca Tüm Türkiye’de gayrimenkul arayışında bulunan kurumsal firmalarla yaptığı anlaşmalar sonucunda oluşan talepleri de yine bölgelerine göre franchiselerine yönlendirerek portföy zenginliği sağlamaktadır. Bunların dışında Yurt dışında bulunan portföyleri tüm franchiselerine açıktır.

Kurumsal
0 541 813 60 29

sutton.com.tr, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir